Resultaten uit het verleden ……..

Seizoen 2023/2024

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 1e klasse B – 6e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Driebanden – 2e klasse B – 4e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Driebanden – 2e klasse A – 6e plaats
  • BV 2 Brothers 4 – Libre – 1e klasse – 11e plaats
  • BV 2 Brothers 5 – Libre – 2e klasse – 5e plaats
  • BV 2 Brothers 6 – Libre – 3e klasse A – Kampioen
  • BV 2 Brothers 7 – Libre – 3e klasse B – 9e plaats
  • BV 2 Brothers 8 – Libre – 3e klasse C – 3e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 3e klasse A – 2e plaats
  • BV 2 Brothers D2 – Libre – 3e klasse B – Kampioen
  • BV 2 Brothers D3 – Libre – 3e klasse B – 5e plaats
  • BV 2 Brothers D4 – Libre – 3e klasse C – 3e plaats
  • BV 2 Brothers D5 – Libre – 3e klasse C – 8e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Rob Spierings – Driebanden – 1e klasse – Districtsfinale – Afgemeld wegens vakantie
  • Jan Loedeman – Driebanden – 2e klasse – Districtsfinale – Geen deelname (NO) – Gepromoveerd bij VW
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse DAG – Districtskampioen
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse DAG – Gewestelijke finale – 2e plaats
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse DAG – Nationale finale – ?? plaats
  • Jan Herfkens – Driebanden – 2e klasse DAG – Districtsfinale – 3e plaats
  • Kees de Geus – Driebanden – 3e klasse – Districtsfinale – 7e plaats
  • Marcel Kok – Driebanden – 3e klasse – Afgemeld wegens communicatiefout
  • Harry Freriksen – Bandstoten – 1e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 2e klasse – Districtsfinale – 8e plaats
  • Bart van den Berg – Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Jan Herfkens – Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Sjon Lieverst – Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Ruud Muijlwijk – Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Henk Visser – Bandstoten – 2e klasse DAG – Districtskampioen
  • Henk Visser – Bandstoten – 2e klasse DAG – GEWESTELIJK KAMPIOEN
  • Henk Visser – Bandstoten – 2e klasse DAG – Nationale finale – ?? plaats
  • Martien Koopman – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Dries Schuurman – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Kees de Geus – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Kees de Wit – Bandstoten – 3e klasse – Afgemeld wegens communicatiefout
  • Kees de Geus – Bandstoten – 3e klasse DAG – Districtsfinale – Afgemeld vw vakantie
  • Wytze Boonstra – Bandstoten – 3e klasse DAG- Uitgeschakeld in de voorronde
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Gewestelijke finale – 6e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse DAG – Districtsfinale – 2e plaats
  • Bart van den Berg – Libre – 2e klasse – Districtsfinale – Afgemeld
  • Jan Loedeman – Libre – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Bert van de Ree – Libre – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Sjon Lieverst – Libre – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Bart van den Berg – Libre – 2e klasse DAG – Districtsfinale – 4e plaats
  • Henk Visser – Libre – 2e klasse DAG – Districtsfinale – 6e plaats
  • Ruud Muilwijk – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Martin Damhuis – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Kees de Geus – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse DAG – Districtskampioen
  • Ab van Doornspeek – Libre – 2e klasse DAG – Gewestelijke finale – 4e plaats
  • Gangel Elbertsen – Libre – 2e klasse DAG – Districtsfinale – 2e plaats
  • Martien Koopman- Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 2e plaats
  • Martien Koopman – Libre 4e klasse – GEWESTELIJK KAMPIOEN
  • Martien Koopman – Libre 4e klasse – Nationale Finale – 6e plaats
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Leo Doppenberg – Libre – 4e klasse DAG – Districtskampioen – Gepromoveerd
  • Leo Doppenberg – Libre – 4e klasse DAG – Gewestelijke Finale – 3e plaats
  • Bert Demmer – Libre – 4e klasse DAG – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Kees de Wit – Libre – 4e klasse DAG – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Arie van Rijsbergen – Libre – 4e klasse DAG – Uitgeschakeld in de voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Willem Palm – Driebanden
  • Gerard Kuijt – Bandstoten
  • Bert van de Ree – Libre

Speler van het Jaar:

  • Sjon Lieverst

Seizoen 2022/2023

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – Kampioen
  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – Gewestelijk kampioen
  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – Nationale finale – 2e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 1e klasse – 9e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 1e klasse – 3e plaats – Winnaar Periodekampioenen
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 1e klasse – Gewestelijke Finale – 3e plaats
  • BV 2 Brothers 4 – Libre – 2e klasse – 2e plaats
  • BV 2 Brothers 5 – Libre – 3e klasse A – 7e plaats
  • BV 2 Brothers 6 – Libre – 3e klasse B- 6e plaats
  • BV 2 Brothers 7 – Libre – 3e klasse C – 3e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 1e klasse A – 2e plaats
  • BV 2 Brothers D2 – Libre – 1e klasse A – 9e plaats
  • BV 2 Brothers D3 – Libre – 1e klasse B – Kampioen
  • BV 2 Brothers D4 – Libre – 1e klasse B – 7e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Rob Spierings – Driebanden – 1e klasse – Districtsfinale – 4e plaats
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse – Districtsfinale – 5e plaats
  • Joop van der Wal – Bandstoten 1e klasse – Afgemeld wegens ziekte
  • Marcel Kok – Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Bart van den Berg – Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Gangel Elbertsen -Bandstoten – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Kees de Geus – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Wytze Boonstra – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Bert van de Ree – Bandstoten – 3e klasse – Niet opgekomen
  • Freek Sakkers – Libre – Hoofdklasse – Gewestelijke Finale – 3e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 2e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Gewestelijke Finale – 7e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse DAG – Districtskampioen
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse DAG – Gewestelijke Finale – 3e  plaats
  • Joop van der Wal – Libre – 2e klasse – Geplaatst voor de Districtsfinale – Afgemeld wegens ziekte
  • Sjon Lieverst – Libre – 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Jan Loedeman – Libre – 2e klasse – Afgemeld (wegens ziekte)
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Districtsfinale – 5e plaats
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Martin Damhuis – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Kees de Geus – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – Te laat aanwezig
  • Martien Koopman – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Gio Tambani – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Leo Doppenberg – Libre – 4e klasse (dag) – Districtsfinale – 3e plaats
  • Gio Tambani – Libre – 4e klasse (dag) – Districtsfinale – 4e plaats
  • Kees de Wit – Libre – 4e klasse (dag) – Uitgeschakeld in de voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Jan Loedeman – Driebanden
  • Martien Koopman – Bandstoten
  • Bart van den Berg – Libre

Speler van het Jaar:

  • Rob Spierings

Seizoen 2021/2022

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 1e klasse – 2e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 1e klasse – 5e plaats
  • BV 2 Brothers 4 – Libre – 3e klasse – 6e plaats
  • BV 2 Brothers 5 – Libre – 3e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 6 – Libre – 3e klasse – 2e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 2e plaats
  • BV 2 Brothers D2 – Libre – 6e plaats
  • BV 2 Brothers D3 – Libre – 10e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Rob Spierings – Driebanden – 1e klasse – Afgemeld (wegens vakantie)
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse (dag) – Districtsfinale – Afgemeld (wegens ziekte)
  • Dries Schuurman – Driebanden – 2e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Freek Sakkers – Libre – Hoofdklasse – 👍Gewestelijk Kampioen👍
  • Freek Sakkers – Libre – Hoofdklasse – Nationale Finale – 3e plaats
  • George Schipper – Libre – Hoofdklasse – Gewestelijke Finale – 2e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Districtskampioen
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Gewestelijke Finale – 4e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse (dag) – Districtsfinale – 4e plaats
  • Wout Elbertsen – Libre – 2e klasse (dag) – Afgemeld (wegens werk)
  • Harry Freriksen – Libre – 2e klasse – Districtsfinale – 6e plaats – Gepromoveerd naar de 1e klasse
  • Ruud Muijlwijk – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Marcel Kok – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
  • Kees de Geus – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Wytze Boonstra – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse (dag) – Districtsfinale – Afgemeld (wegens fysiek ongemak)
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse (dag) – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Kees de Geus –  – Libre – 3e klasse (dag) – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – Afgemeld (wegens fysiek ongemak)
  • Martien Koopman – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
  • Arie van Rijsbergen – Libre – 4e klasse (dag) – Afgemeld (wegens blessure)

Clubkampioenschappen:

  • Nico Sandberg – Driebanden
  • Joop van der Wal – Bandstoten
  • Nico Sandberg – Libre

Speler van het Jaar:

  • Geert Hoogerduijn

Seizoen 2020/2021

Teamcompetitie:

  • Competitie op 4 oktober 2020 afgebroken i.v.m. corona-crisis, dus geen eindstanden

Bekertoernooi voor driebandenteams:

  • Bekertoernooi niet doorgegaan i.v.m. corona-crisis

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 1e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde – Gedegradeerd
  • Martien Koopman – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Aart van Dronkelaar – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Kees de Geus – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Martien Koopman – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Driebanden
  • George Schipper – Bandstoten
  • Nico Sandberg – Libre

Speler van het Jaar:

  • Doordat de competitie niet is afgemaakt kon deze titel niet worden uitgereikt.

Seizoen 2019/2020

Teamcompetitie:

  • Competitie op 11 maart 2020 afgebroken i.v.m. corona-crisis, dus geen eindstanden

Bekertoernooi voor driebandenteams:

  • BV 2 Brothers – BEKERWINNAAR

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Evert Suurland – Driebanden Groot – 1e klasse – Districtskampioen
  • Evert Suurland – Driebanden Groot – 1e klasse – Gewestelijke finale – 4e plaats
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 1e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde – Gedegradeerd
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 1e klasse (Dag) – Districtsfinale – 3e plaats – Gedegradeerd
  • Rob Spierings – Driebanden – 2e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Evert Suurland – Driebanden – 2e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Martien Koopman – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • George Schipper – Bandstoten – 1e klasse – Districtsfinale – 4e plaats
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 2e klasse – Districtsfinale – 4e plaats
  • Kees de Geus – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Martien Koopman – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • George Schipper – Libre – Hoofdklasse – Gewestelijke finale – Teruggetrokken
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Gedegradeerd
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse (Dag) – Districtskampioen
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse (Dag) – Gewestelijke finale – 2e plaats
  • Evert Suurland – Libre – 3e klasse – Districtsfinale – 5e plaats
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse (Dag) – Districtsfinale – 6e plaats
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Teruggetrokken voor de finale
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 3e plaats – Gepromoveerd
  • Martien Koopman – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Martien Koopman – Driebanden
  • Kees de Geus – Libre

Speler van het Jaar:

  • Doordat de competitie niet is afgemaakt kon deze titel niet worden uitgereikt.

Seizoen 2018/2019

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – 7e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 3e klasse – 7e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 3e plaats
  • BV 2 Brothers D2 – Libre – 6e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Directe Promotie
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse (Dag) – Directe Promotie
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse (Dag) – Districtsfinale – 2e plaats – Gepromoveerd
  • Geert Hoogerduijn – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Bandstoten – 5e klasse – Districtskampioen – Gepromoveerd
  • Ab van Doornspeek – Bandstoten – 5e klasse – Gewestelijke Finale – 4e plaats
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 8e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – “Half” gedegradeerd
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Martien Koopman – Libre – 5e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Kees de Geus – Driebanden
  • Nico Sandberg – Libre

Speler van het Jaar:

  • Ab van Doornspeek

Seizoen 2017/2018

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 3e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 12e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 3e klasse – 4e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 3e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 4e klasse – “Half” gedegradeerd
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 7e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 2e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Uitgevallen
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Martien Koopman – Libre – 5e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
  • Martien Koopman – Libre – 5e klasse – Gewestelijke Finale – 6e plaats

Clubkampioenschappen:

  • Hennie Thuss – Libre

Speler van het Jaar:

  • Henk Boerman

Seizoen 2016/2017

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Libre – 3e klasse – 6e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 4e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 8e plaats
  • Driebandenteam – wilde competitie – 2e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Bert van de Ree – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Bert van de Ree – Bandstoten – 4e klasse – Gedegradeerd
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 5e plaats
  • Freek Sakkers – Libre – 1e klasse – Directe Promotie
  • Freek Sakkers – Libre – Hoofdklasse – Districtskampioen
  • Freek Sakkers – Libre – Hoofdklasse – Gewestelijke Finale – 3e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 4e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Gewestelijke finale – 4e plaats
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Half gedegradeerd
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Half gedegradeerd
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Henk Boerman – Libre

Speler van het Jaar:

  • Geert Hoogerduijn

Seizoen 2015/2016

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Libre – 2e klasse – 2e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 2e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 3e klasse – 4e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Districtskampioen
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Gewestelijke Finale – 5e plaats
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 5e klasse – Districtskampioen 
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 5e klasse – 👍  Gewestelijk Kampioen 👍
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 5e klasse – Nationale Finale – 5e plaats – Gepromoveerd
  • Ab van Doornspeek -Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – Teruggetrokken wegens privé
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Freek Sakkers – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – Teruggetrokken wegens blessure
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Roel van de Veen – Libre – 3e klasse – Half gedegradeerd
  • Gangel Elbertsen – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Ab van Doornspeek – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 8e plaats

Clubkampioenschappen:

  • Bert van de Ree – Libre

Speler van het Jaar:

  • Dave Hollands

Seizoen 2014/2015

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – 7e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 1e klasse – 3e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 2e klasse – 6e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Freek Sakkers – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 2e plaats
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Gewestelijke Finale – 5e plaats – Gepromoveerd
  • Ab van Doornspeek – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen: (niet afgemaakt)

Speler van het Jaar:

  • Harry Freriksen

Seizoen 2013/2014

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 3e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Ab van Doornspeek – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Roel van de Veen – Bandstoten – 4e klasse – Half gedegradeerd

Clubkampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Driebanden
  • Freek Sakkers – Libre

Speler van het Jaar:

  • Roel van de Veen
Aart van DronkelaarResultaten uit het verleden ……..