Resultaten uit het verleden ……..

Seizoen 2019/2020

Teamcompetitie:

  • Competitie op 11 maart 2020 afgebroken i.v.m. corona-crisis

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Evert Suurland – Driebanden Groot – 1e klasse – Districtskampioen
  • Evert Suurland – Driebanden Groot – 1e klasse – Gewestelijke finale – 4e plaats
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 1e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde – Gedegradeerd
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 1e klasse (Dag) – Districtsfinale – 3e plaats – Gedegradeerd
  • Rob Spierings – Driebanden – 2e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Evert Suurland – Driebanden – 2e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Martien Koopman – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • George Schipper – Bandstoten – 1e klasse – Districtsfinale – 4e plaats
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 2e klasse – Districtsfinale – 4e plaats
  • Kees de Geus – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Martien Koopman – Bandstoten – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • George Schipper – Libre – Hoofdklasse – Gewestelijke finale – Teruggetrokken
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Gedegradeerd
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse (Dag) – Districtskampioen
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse (Dag) – Gewestelijke finale – 2e plaats
  • Evert Suurland – Libre – 3e klasse – Districtsfinale – 5e plaats
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse (Dag) – Districtsfinale – 6e plaats
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Teruggetrokken voor de finale
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 3e plaats – Gepromoveerd
  • Martien Koopman – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Seizoen 2018/2019

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – 7e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 3e klasse – 7e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 3e plaats
  • BV 2 Brothers D2 – Libre – 6e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Directe Promotie
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse (Dag) – Directe Promotie
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 2e klasse (Dag) – Districtsfinale – 2e plaats – Gepromoveerd
  • Geert Hoogerduijn – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Bandstoten – 5e klasse – Districtskampioen – Gepromoveerd
  • Ab van Doornspeek – Bandstoten – 5e klasse – Gewestelijke Finale – 4e plaats
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 8e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – “Half” gedegradeerd
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Martien Koopman – Libre – 5e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Kees de Geus – Driebanden
  • Nico Sandberg – Libre

Speler van het Jaar:

  • Ab van Doornspeek

Seizoen 2017/2018

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 3e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 12e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 3e klasse – 4e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 3e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 4e klasse – “Half” gedegradeerd
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 7e plaats
  • Nico Sandberg – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 2e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Uitgevallen
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Martien Koopman – Libre – 5e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
  • Martien Koopman – Libre – 5e klasse – Gewestelijke Finale – 6e plaats

Clubkampioenschappen:

  • Hennie Thuss – Libre

Speler van het Jaar:

  • Henk Boerman

Seizoen 2016/2017

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Libre – 3e klasse – 6e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 4e plaats
  • BV 2 Brothers D1 – Libre – 8e plaats
  • Driebandenteam – wilde competitie – 2e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Bert van de Ree – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Bert van de Ree – Bandstoten – 4e klasse – Gedegradeerd
  • Aart van Dronkelaar – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 5e plaats
  • Freek Sakkers – Libre – 1e klasse – Directe Promotie
  • Freek Sakkers – Libre – Hoofdklasse – Districtskampioen
  • Freek Sakkers – Libre – Hoofdklasse – Gewestelijke Finale – 3e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 4e plaats
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Gewestelijke finale – 4e plaats
  • Bert van de Ree – Libre – 3e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Ab van Doornspeek – Libre – 3e klasse – Half gedegradeerd
  • Gangel Elbertsen – Libre – 3e klasse – Half gedegradeerd
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen:

  • Henk Boerman – Libre

Speler van het Jaar:

  • Geert Hoogerduijn

Seizoen 2015/2016

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Libre – 2e klasse – 2e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 2e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 3e klasse – 4e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Districtskampioen
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden – 3e klasse – Gewestelijke Finale – 5e plaats
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 5e klasse – Districtskampioen 
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 5e klasse – 👍  Gewestelijk Kampioen 👍
  • Gangel Elbertsen – Bandstoten – 5e klasse – Nationale Finale – 5e plaats – Gepromoveerd
  • Ab van Doornspeek -Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – Teruggetrokken wegens privé
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Freek Sakkers – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – Teruggetrokken wegens blessure
  • Harry Freriksen – Libre – 1e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Roel van de Veen – Libre – 3e klasse – Half gedegradeerd
  • Gangel Elbertsen – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Ab van Doornspeek – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 8e plaats

Clubkampioenschappen:

  • Bert van de Ree – Libre

Speler van het Jaar:

  • Dave Hollands

Seizoen 2014/2015

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – 7e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 1e klasse – 3e plaats
  • BV 2 Brothers 3 – Libre – 2e klasse – 6e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Freek Sakkers – Libre – 1e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Districtsfinale – 2e plaats
  • Roel van de Veen – Libre – 4e klasse – Gewestelijke Finale – 5e plaats – Gepromoveerd
  • Ab van Doornspeek – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Kees de Geus – Libre – 4e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde

Clubkampioenschappen: (niet afgemaakt)

Speler van het Jaar:

  • Harry Freriksen

Seizoen 2013/2014

Teamcompetitie:

  • BV 2 Brothers 1 – Driebanden – 2e klasse – 8e plaats
  • BV 2 Brothers 2 – Libre – 3e klasse – 3e plaats

Persoonlijke Kampioenschappen:

  • Ab van Doornspeek – Bandstoten – 5e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
  • Kees de Geus – Bandstoten – 5e klasse – Uitgeschakeld in de Voorronde
  • Roel van de Veen – Bandstoten – 4e klasse – Half gedegradeerd

Clubkampioenschappen:

  • Freek Sakkers – Libre
  • Aart van Dronkelaar – Driebanden

Speler van het Jaar:

  • Roel van de Veen

 

 

Aart van DronkelaarResultaten uit het verleden ……..