Persoonlijke kampioenschappen (PK)

Resultaten PK seizoen 2023/2024

In het seizoen 2023/2024 doen diverse leden mee aan de Persoonlijke Kampioenschappen van de KNBB:

Rob Spierings – Driebanden 1e klasse – Districtsfinale – Afgemeld vw vakantie
Jan Loedeman – Driebanden 2e klasse – Districtsfinale – Geen deelname (NO) – DP bij VW
Aart van Dronkelaar – Driebanden 2e klasse (Dag) – Districtskampioen
Aart van Dronkelaar – Driebanden 2e klasse (Dag) – Gewestelijke finale – 2e plaats
Aart van Dronkelaar – Driebanden 2e klasse (Dag) – Nationale finale – ?? plaats
Jan Herfkens – Driebanden 2e klasse (Dag) – Districtsfinale – 3e plaats
Kees de Geus – Driebanden 3e klasse – Districtsfinale – 7e plaats
Marcel Kok – Driebanden 3e klasse – Afgemeld wegens communicatiefout
Harry Freriksen – Bandstoten 1e klasse – Districtsfinale – 6e plaats
Aart van Dronkelaar – Bandstoten 2e klasse – Districtsfinale – 8e plaats
Bart van den Berg – Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Jan Herfkens – Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Sjon Lieverst – Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Ruud Muijlwijk – Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Henk Visser – Bandstoten 2e klasse (Dag) – Districtskampioen
Henk Visser – Bandstoten 2e klasse (Dag) – GEWESTELIJK KAMPIOEN
Henk Visser – Bandstoten 2e klasse (Dag) -Nationale finale – ?? plaats
Aart van Dronkelaar – Bandstoten 2e klasse (Dag) – Districtsfinale – 2e plaats
Martien Koopman – Bandstoten 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Dries Schuurman – Bandstoten 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Gangel Elbertsen – Bandstoten 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Kees de Geus – Bandstoten 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Kees de Wit – Bandstoten 3e klasse – Afgemeld wegens communicatiefout
Kees de Geus – Bandstoten 3e klasse (Dag) – Districtsfinale – Afgemeld vw vakantie
Wytze Boonstra – Bandstoten 3e klasse (Dag)- Uitgeschakeld in de voorronde
Nico Sandberg – Libre 1e klasse – Districtsfinale – 3e plaats
Nico Sandberg – Libre 1e klasse – Gewestelijke finale – 6e plaats
Harry Freriksen – Libre 1e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Nico Sandberg – Libre 1e klasse (Dag) – Districtsfinale – 2e plaats
Bart van den Berg – Libre 2e klasse – Districtsfinale – Afgemeld
Jan Loedeman – Libre 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Bert van de Ree – Libre 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Sjon Lieverst – Libre 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Bart van den Berg – Libre 2e klasse (Dag) – Districtsfinale – 4e plaats
Henk Visser – Libre 2e klasse (Dag) – Districtsfinale – 6e plaats
Ruud Muilwijk – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Martin Damhuis – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Ab van Doornspeek – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Kees de Geus – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Ab van Doornspeek – Libre 3e klasse (Dag) – Districtskampioen
Ab van Doornspeek – Libre 2e klasse (Dag) – Gewestelijke finale – 4e plaats
Gangel Elbertsen – Libre 2e klasse (Dag) – Districtsfinale – 2e plaats
Martien Koopman – Libre 4e klasse – Districtsfinale – 2e plaats
Martien Koopman – Libre 4e klasse – GEWESTELIJK KAMPIOEN
Martien Koopman – Libre 4e klasse – Nationale Finale – 6e plaats
Roel van de Veen – Libre 4e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Leo Doppenberg – Libre 4e klasse (Dag) – Districtskampioen – Gepromoveerd
Leo Doppenberg – Libre 4e klasse (Dag) – Gewestelijke Finale – 3e plaats
Bert Demmer – Libre 4e klasse (Dag) – Uitgeschakeld in de voorronde
Kees de Wit – Libre 4e klasse (Dag) – Uitgeschakeld in de voorronde
Arie van Rijsbergen – Libre 4e klasse (Dag) – Uitgeschakeld in de voorronde

adminPersoonlijke kampioenschappen (PK)