Persoonlijke kampioenschappen (PK)

Resultaten PK seizoen 2022/2023

In het seizoen 2022/2023 doen diverse leden mee aan de Persoonlijke Kampioenschappen van de KNBB:

Rob Spierings – Driebanden 1e klasse – Districtsfinale 4e plaats
Aart van Dronkelaar – Driebanden 2e klasse – Districtsfinale 5e plaats
Joop van der Wal – Bandstoten 1e klasse – Afgemeld wegens ziekte
Marcel Kok – Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Bart van den Berg – Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Aart van Dronkelaar – Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Gangel Elbertsen -Bandstoten 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Kees de Geus – Bandstoten 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Wytze Boonstra – Bandstoten 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Bert van de Ree – Bandstoten 3e klasse – Niet opgekomen
Freek Sakkers – Libre Hoofdklasse – Geplaatst voor Gewestelijke Finale
Harry Freriksen – Libre 1e klasse – Districtsfinale 2e plaats
Harry Freriksen – Libre 1e klasse – Geplaatst voor Gewestelijke Finale
Nico Sandberg – Libre 1e klasse – Districtsfinale 3e plaats
Nico Sandberg – Libre 1e klasse DAG – Districtskampioen
Nico Sandberg – Libre 1e klasse DAG – Geplaatst voor Gewestelijke finale
Joop van der Wal – Libre 2e klasse – Geplaatst voor de Districtsfinale – Afgemeld wegens ziekte
Sjon Lieverst – Libre 2e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Jan Loedeman – Libre 2e klasse – Afgemeld wegens ziekte
Bert van de Ree – Libre 3e klasse – Districtsfinale 5e plaats
Gangel Elbertsen – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Ab van Doornspeek – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Martin Damhuis – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Kees de Geus – Libre 3e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde – Gedegradeerd
Roel van de Veen – Libre 4e klasse – Geplaatst voor de Districtsfinale – Te laat aanwezig
Martien Koopman – Libre 4e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Gio Tambani – Libre 4e klasse – Uitgeschakeld in de voorronde
Leo Doppenberg – Libre 4e klasse DAG – Districtsfinale 3e plaats
Gio Tambani – Libre 4e klasse DAG – Districtsfinale 4e plaats
Kees de Wit – Libre 4e klasse DAG – Uitgeschakeld in de voorronde

adminPersoonlijke kampioenschappen (PK)